Lokal na sprzedaż Bydgoszcz, Śródmieście

3 pokoje
99.00 m²
7 070,71 zł/m2
parter
OJN-LS-125364

700 000 zł

Lokal na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty OJN-LS-125364
Powierzchnia 99,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro parter
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Instalacje dobre
Rodzaj lokalu jednopoziomowy
Przeznaczenie lokalu handlowo-usługowy, usługowy
Dojazd asfalt
Ogrzewanie gazowe
Możliwość parkowania tak
Położenie lokalu ruchliwa ulica
Wejście od ulicy
Pomieszczenia
Liczba pomieszczeń biurowych 3
Liczba pomieszczeń socjalnych 3

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 99 m², położony na parterze klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Śródmieścia.

Lokal posiada bezpośrednie wejście od ruchliwej ulicy, co zapewnia doskonałą widoczność oraz stały ruch pieszy i samochodowy. To idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak i przedsiębiorcy poszukującego miejsca pod działalność usługową, biurową lub medyczną.

Nieruchomość składa się z:

* 3 przestronnych pomieszczeń głównych,
* łazienki oraz osobnego WC,
* 3 pomieszczeń socjalnych,
* 2 piwnic przynależnych do lokalu.

Lokal daje szerokie możliwości aranżacyjne i adaptacyjne — świetnie sprawdzi się jako:

* gabinety psychologiczne lub terapeutyczne,
* kancelaria,
* biuro,
* gabinety medyczne,
* salon usługowy,
* pracownia lub siedziba firmy.

Istnieje również możliwość przekształcenia lokalu z powrotem na mieszkanie, co czyni ofertę wyjątkowo atrakcyjną również pod kątem inwestycyjnym.

Dodatkowe atuty nieruchomości:

* bardzo dobra komunikacja miejska,
* liczne sklepy i punkty usługowe w najbliższej okolicy,